P.T.SIGNAL dystrybutor Gas Clip Technologies
Gas Clip Technologies

Gas Clip Technologies
mierniki gazów, detektory wielogazoweMierniki gazów Gas Clip Technologies.

Mierniki gazów toksycznych, wybuchowych i tlenu.


Przenośne mierniki gazów to urządzenia pomiarowe służące do osobistej ochrony osób podejmujących czynności w obiektach gdzie możliwe jest pojawienie się gazów palnych, toksycznych, nadmiaru lub spadku tlenu. Miernik gazów stanowi obowiązkowe wyposażenie wielu branż przemysłu, służb komunalnych czy jednostek ratowniczych. Przenośne mierniki gazów są wykorzystywane do bieżących pomiarów np. w pomieszczeniach lub strefach zagrożenia wybuchem, ochrony osobistej np. podczas wykonywania prac, pomiarów przed wejściem do przestrzeni zamkniętych, w działaniach ratowniczych przed wejściem do pomieszczeń i w trakcie prowadzenia akcji.

Gas Clip Technologies to amerykański producent mierników gazów wykorzystywanych na całym świecie przez ratowników, strażaków, marynarzy i pracowników wielu branż. Na świecie są różni producenci mierników gazów, ale to właśnie marka Gas Clip Technologies należy do najbardziej innowacyjnych. Wprwadzenie odpornego na zatrucia podczerwonego sensora gazów wybuchowych, mierników gazów pracujących ponad 2 miesiące bez ładowania, mierników gazów nie wymagających ładowania ani kalibracji okresowej czy mobilnych walizkowych stacji kalibracyjno-dokujących to tylko wybrane ulepszenia pozwalające na wygodną i bezpieczną pracę.

Przez profesjonalizm...

...do zaufania.


Reprezentujemy markę Gas Clip Technologies w Polsce i na Państwa zaufanie pracujemy od 1993 roku. Wspólnie z producentem zapewniamy nie tylko atrakcyjne warunki handlowe i szybkie dostawy, ale przede wszystkim pełne wsparcie dla oferowanych produktów.
Zapraszamy do współpracy także dystrybutorów sprzętu bhp i ppoż oraz firmy zaopatrujące jednostki ratownicze, straż pożarną oraz przemysł morski.

Zespół P.T.SIGNAL.


Multi Gas Clip Pump miernik gazów z pompką


Mierniki gazów Gas Clip Technologies chronią:

Ponad 600 karetek     Ponad 200 jednostek straży PSP i OSP     Ponad 200 ekip wod-kan